| Modele drzew | Krzewy, Pieńki, Zarośla | Kolory listowia | Cennik | Jak kupować | Makiety i Modele | Kontakt | Dystrybutorzy | English | Deutsche | Francaise | Linki | Ulubione |

Warunki zamówienia:

Wszystkie prezentowane ceny nie zawierają podatku VAT.

Prezentowany katalog i cennik produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 par. 1. ma jedynie charakter informacyjny.

Opis oraz zdjęcia sprzedawanych przez nas towarów stanowi przedmiot praw autorskich i podlega ochronie zgodnie z ustawa zdn.04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211).

Zamówienie  powinno  zawierać numer miniatury wraz z numerem koloru, ilość oraz dane do wysyłki i wystawienia faktury.

Możliwe jest również złożenie zamówienia przez telefon pod numerem 604 836 987 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00.

Po otrzymaniu zamówienia potwierdzam termin wykonania i ustalam wszelkie dodatkowe szczegóły.

W przypadku płatności z góry czas realizacji zaczyna liczyć się od momentu otrzymania przez nas płatności, a nie złożenia zamówienia.

Przy przedpłacie na konto wysyłka następuje po potwierdzeniu zapłaty przez bank.

Poprzez czas realizacji zamówienia należy rozumieć moment nadania przez nas przesyłki a nie jej doręczenia.

Nie określamy minimalnej kwoty zamówienia.

W przypadku nieodebrania przez klienta zamówienia wysłanego za pobraniem, zastrzegamy sobie prawo odmowy wysyłki kolejnego zamówienia za pobraniem i realizowania kolejnych zamówień wyłącznie jeśli zostaną opłacone z góry.

Dostępne są następujące formy przesyłki:

a)  wysyłka paczką PACZKA48 przy przedpłacie na konto – koszt 15,00 - 19,00zł (w zależności od wielkości i ciężaru)      -  "Ostrożnie" - dopłata 10zł

b)  wysyłka paczką PACZKA24 przy przedpłacie na konto – koszt 16,00 - 20,00 zł ( w zależności od wielkości i ciężaru)      -  "Ostrożnie" - dopłata 10zł

c)  wysyłka paczką PACZKA48  - płatne przy odbiorze – koszt 22,00 zł  - "Ostrożnie" - dopłata 10zł

d)  wysyłka paczką PACZKA24  - płatne przy odbiorze – koszt 23,00 zł  - "Ostrożnie" - dopłata 10zł

e) wysyłka przesyłką konduktorską PKP – koszt 35,00zł

f) wysyłka paczki firmą kurierską GLS przy przedpłacie na konto - koszt 30,00zł

g) wysyłka paczki firmą kurierską GLS płatne przy odbiorze - koszt 40,00zł

h) odbiór zakupionego towaru w siedzibie firmy – koszt 0,00 zł


Ochrona prywatności:

 Nasza firma zobowiązuje się do przyłożenia szczególnych starań w celu ochrony danych osobowych podawanych w trakcie realizacji zamówienia

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Ryszard Kobza prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Firma „KOBZA” Ryszard Kobza z siedzibą Pilota Stanisława Wigury 16, 90-319 Łódź, NIP 7251218355

2. Dane przetwarzane są w celu realizacji zamówienia oraz niezbędnej komunikacji związanej z zamówieniem - w trakcie, przed i po wykonaniu usługi a także do celów prawnych.
3. Dane przechowywane będą przez okres trwania usług, a także na czas niezbędny do wywiązania się z prawnego obowiązku w zakresie przechowywania dokumentów księgowych i podatkowych.
4. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Materiały reklamowe, mogą być wysyłane wyłącznie po wyrażeniu zgody klienta i dotyczą wyłącznie oferty Firmy"KOBZA". Modelljärnvägsmagasinet 14/2013
Modelljärnvägsmagasinet 14/2013
Artykuł z czasopisma LOCO REVUE
Artykuł z czasopisma LOCO REVUE
Wybierz stronę: [1]